21. Zjazd PTO we Wrocławiu

Termin: 19.09.2018
Wykładowca: Chris Chang, Rafi Romano, Federico Hernandez Alfaro i Juan-Carlos Perez-Varela i inni
Miasto: Wroclaw
Miejsce: WROCŁAWSKIE CENTRUM KONGRESOWE

Serdecznie zapraszamy na 21. Zjazd szczegóły <<

ZAREJESTRUJ SIĘ <<

Szanowni Państwo,

Po raz pierwszy w historii będziemy mieli okazję spotkać się na wyjątkowym wydarzeniu naukowo-towarzyskim, jakim niewątpliwie jest połączony 21. Zjazd Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego i III Kongres Polskiego Towarzystwa Techniki Ortodontycznej.

Tym razem konferencja odbędzie się we Wrocławiu, nie bez przyczyny zwanym miastem spotkań. Dlatego też na spotkanie zaprosiliśmy niekwestionowane autorytety ortodontyczne, nie tylko z Europy, ale z całego świata. Mamy niemalże pewność, że zaspokoimy apetyty najgłodniejszych wiedzy członków „fanklubu Ortodoncji”.

Jak przystało na tradycje słowiańskie, naturalnie w swojej gościnności nie ograniczymy się do posiedzeń naukowych. Mamy nadzieję, że przygotowane przez nas atrakcje wprawią Uczestników i Ich Osoby Towarzyszące w znakomity nastrój, który jest gwarantem dobrej zabawy, a tej nie może zabraknąć w niedawnej Europejskiej Stolicy Kultury.

Do zobaczenia 

 

17 czerwca 2018 r. mija termin zgłaszania abstraktów

Zgłaszanie prac następuje elektronicznie. Możliwość dodania abstraktu jest dostępna tylko dla osób, które wcześniej dokonały rejestracji na wydarzenie oraz uiściły opłatę wpisową. Moduł Abstrakty, będący częścią systemu rejestracji uczestników będzie dostępny w potwierdzeniu poprawnie dokonanej rejestracji, które otrzyma każdy uczestnik w wiadomości e-mail przesłanej na adres podany podczas rejestracji. Ze względu na to, że sesja plakatowa trwa przez cały pierwszy dzień Zjazdu, Autorzy plakatów będą proszeni o ich rozwieszenie do godziny 09.00 w dniu 20.09.2018 roku

do 30 czerwca 2018 r. obowiązuje niższa opłata za udział w 21. Zjeździe PTO i III Kongresie PTTO

Opłatę konferencyjną należy uiścić korzystając z podanych otrzymanych w potwierdzeniu rejestracji. O poprawnym przyjęciu zgłoszenia i wysokości opłaty decyduje data wpływy środków na konto, nie data rejestracji na Zjazd i Kongres

 

 

  • O pto

    W 1996 r. w Lublinie z inicjatywy Prof. Anny Komorowskiej i członków założycieli zostało powołane pierwsze, samodzielne niezależne towarzystwo dla ortodontów, które przyjęło nazwę Polskie Towarzystwo Ortodontyczne (PTO). W jego szeregach znaleźli się specjaliści ortodonci, lekarze kształcący się w tej dziedzinie i zainteresowani ortodoncją.

Kontakt

ul.Bonifraterska 17, 00-203

tel/fax. 502 104 427