Czego ortodonta może oczekiwać od logopedy i w czym ortodonta może pomóc logopedzie?

Termin: 13.10.2018
Wykładowca: Dr n.med. Joanna Mrowiec, Mgr Agnieszka Borowiec
Miasto: Olsztyn
Miejsce: Warmińsko-Mazurska Izba Lekarska w Olsztynie, ul. Żołnierska 16 C
Cena: 0 PLN

Warmińsko-Mazurskie Koło Regionalne zaprasza na szkolenie członków PTO

Regionalne Koło Warmińsko-Mazurskie Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego organizuje  jesienne spotkanie szkoleniowe dla członków PTO na temat  współpracy ortodontyczno-logopedycznej  czyli:  Czego ortodonta może oczekiwać od logopedy i w czym ortodonta może pomóc logopedzie ? 

Nasze zaproszenie  na to spotkanie  przyjął duet  wykładowców  z Warszawy - dr n.med. Joanna Mrowiec  specjalista ORTODONTA   oraz mgr Agnieszka Borowiec  NEUROLGOPEDA.  Panie podzielą  się z nami wiedzą  i doświadczeniem  ze swojej pracy. 

Spotkanie odbędzie się 13.10.2018 w godz. 10.00-14.00 w dużej sali konferencyjnej na parterze Warmińsko-Mazurskiej Izby Lekarskiej w Olsztynie   ul. Żołnierska 16 C .

Szkolenie jest BEZPŁATNE !!! 

Ze względów organizacyjnych proszę o wcześniejsze zgłaszanie  obecności na tym spotkaniu. Zaprosiliśmy logopedów oraz ortodontów z naszego regionu .

Liczba miejsc jest jednak ograniczona - dla członków PTO , mamy jeszcze 15 miejsc .

Czekamy na  zgłoszenia  do 15.09.2018 r. na adres: rejestracja.pto@wp.pl 

 

Proszę  już dziś zarezerwować czas na to fantastyczne spotkanie ortodontów i logopedów. Jest to bardzo nowatorskie spojrzenie na taki temat i może pomóc nam  lepiej diagnozować i leczyć naszych pacjentów. Będzie to też okazja do wspólnej wymiany poglądów na interesujące nas kwestie, wzajemnego poznania się  i nawiązania takiej współpracy między ortodontami i logopedami . Serdecznie zapraszamy ! 

W załączniku znajdziecie program naukowy szkolenia

 

Z gorącymi pozdrowieniami -zarząd W-M koła  Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego   

 

Przewodniczaca  lek.stom. specj.ortodonta  Urszula Kaczmarek- Mielęcka 

sekretarz lek.stom. specj. ortodonta  Jolanta Sajkowska  

  • O pto

    W 1996 r. w Lublinie z inicjatywy Prof. Anny Komorowskiej i członków założycieli zostało powołane pierwsze, samodzielne niezależne towarzystwo dla ortodontów, które przyjęło nazwę Polskie Towarzystwo Ortodontyczne (PTO). W jego szeregach znaleźli się specjaliści ortodonci, lekarze kształcący się w tej dziedzinie i zainteresowani ortodoncją.

Kontakt

ul.Bonifraterska 17, 00-203

tel/fax. 502 104 427