Nowe możliwości i czynniki sukcesu w leczeniu interdyscyplinarnym w ortodoncji - dr Ivo Marek

Termin: 02.03.2019
Wykładowca: dr Ivo Marek
Miasto: Szczyrk
Miejsce: hotel Meta
Cena: 500 PLN

Zarząd PTO serdecznie zaprasza na kurs w ramach corocznego PTO SKI w Szczyrku 

Kurs będzie zorganizowany w ramach corocznego spotkania PTO Ski w Szczyrku i będzie dotyczył najnowszych trendów w leczeniu interdyscyplinarnym i współpracy z innymi specjalistami w stomatologii.

Kurs poprowadzi dr Ivo Marek, który prowadzi zarówno dużą wielospecjalistyczną praktykę prywatną w Czechach oraz jest nauczycielem akademickim na uniwersytecie w Olomoucu.

Tematyka leczenia interdyscyplinarnego jest bardzo popularna w naszym kraju, ponieważ często leczenie ortodontyczne powiązane jest z kompleksową rehabilitacją pacjenta. Dr. Marek ma wieloletnie doświadczenie w tej tematyce i korzysta z najnowszych technik ortodontycznych takich jak Invisalign i Smile Design oraz współpracuje z najlepszymi chirurgami i protetykami czeskimi.

Kurs dedykowany jest dla specjalistów w ortodoncji oraz lekarzy innych specjalności, którzy przy tej okazji chcieliby wspólnie poszusować na stokach Skrzycznego. Dr. Marek był zawodnikiem snowboardowym w Czechach, a także brał udział w konkursach narciarskich, dlatego zarówno poziom kursu jak i doznań sportowych będą na najwyższym poziomie.

 

REJESTRACJA, OPŁATY

Zgłoszenia na kurs należy wysłać na adres: 

rejestracja.pto@wp.pl z podaniem nr NIP.

Po otrzymaniu faktury proforma należy dokonać wpłaty na wskazany numer konta, co jest warunkiem wpisania na listę uczestników kursu.

ivo

  • O pto

    W 1996 r. w Lublinie z inicjatywy Prof. Anny Komorowskiej i członków założycieli zostało powołane pierwsze, samodzielne niezależne towarzystwo dla ortodontów, które przyjęło nazwę Polskie Towarzystwo Ortodontyczne (PTO). W jego szeregach znaleźli się specjaliści ortodonci, lekarze kształcący się w tej dziedzinie i zainteresowani ortodoncją.

Kontakt

ul.Bonifraterska 17, 00-203

tel/fax. 502 104 427