IX Konferencja Naukowa w Opolu 2019

Termin: 11.01.2019
Miasto: Opole
Miejsce: hotel Mercure
Cena: 0 PLN

Opolskie Koło Regionalne zaprasza na Konferencję 

Szanowni Państwo. 

 

Opolskie Koło Regionalne Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego tradycyjnie już jak co roku zaprasza do Opola na IX konferencję naukową  w dniach 11.-12. stycznia 2019 r. w Hotelu Mercure przy ul. Krakowskiej 57/59 w Opolu.

Tematem pierwszego dnia będą „ Wady rozwojowe w codziennej praktyce lekarza ortodonty”. Zaproszenia do wygłoszenia wykładów przyjęli m.in., dr hab. n. med. Małgorzata Zadurska, dr n. med. Maria Iwanecka – Zduńczyk, dr n. med. Małgorzata Kuc – Michalska, 

dr n. med. Wanda Konty-Gibińska oraz logopda Agnieszka Borowiec. Na zakończenie pierwszego dnia dr fizjoterapii Jacek Soboń powie o wpływie pozycji ciała ortodontów podczas pracy na najczęściej pojawiające się dolegliwości bólowe.

Drugi dzień poświęcony będzie współpracy lekarzy ortodontów z lekarzami chirurgami stomatologicznymi. Zaproszenie do wygłoszenia wykładu w tym dniu przyjęła Prof. Marzena Dominiak M.D., Ph.D.


Jak zwykle w piątkowy wieczór zapraszamy do wspólnej zabawy do lokalu Szpitalna 13

 

Szczegółowe informacje podamy w najbliższych dniach

 

Serdecznie zapraszam 

W imieniu Zarządu i członków OKR PTO 

Przewodnicząca 

Jolanta Jarka

 

  • O pto

    W 1996 r. w Lublinie z inicjatywy Prof. Anny Komorowskiej i członków założycieli zostało powołane pierwsze, samodzielne niezależne towarzystwo dla ortodontów, które przyjęło nazwę Polskie Towarzystwo Ortodontyczne (PTO). W jego szeregach znaleźli się specjaliści ortodonci, lekarze kształcący się w tej dziedzinie i zainteresowani ortodoncją.

Kontakt

ul.Bonifraterska 17, 00-203

tel/fax. 502 104 427