19. edycja International Orthodontic Symposium

Termin: 07.06.2019
Wykładowca: Prof. Alladin Sabbagh, Dr Mauricio Gonzalez Balut ,Prof. Moschos A. Papadopoulos, Prof. Marzena Dominiak
Miasto: Warszawa
Miejsce: .
Cena: 1990 PLN

.

 

19th INTERNATIONAL ORTHODONTIC SYMPOSIUM

Główne menu

 

 

Zapraszamy na IOS 2019!

Szanowni Państwo!

Z niekłamaną satysfakcją i dumą mam zaszczyt zaprosić Państwa na 19. edycję International Orthodontic Symposium, które po raz pierwszy w swojej blisko 20-letniej historii odbędzie się w Polsce, w Warszawie, w dniach 7-8 czerwca 2019 roku.

Przyszłość w Ortodoncji – temat przewodni konferencji można rozpatrywać na wielu płaszczyznach. Właśnie dlatego podczas sympozjum organizowanego przez EurAsian Association of Orthodontists, Polskie Towarzystwo Stomatologiczne i firmę Polkard chcemy zająć się tematem interdyscyplinarnie, poruszając takie tematy jak „Trudne przypadki ortodontyczne leczone aparatami Invisilign”, „Koncepcja bioestetyczna w praktyce – dopełnienie leczenia ortodontycznego”, „Ekspansja szczęki u dorosłych bez wsparcia chirurgicznego dzięki aparatom mocowanym w kości” czy „Jak skutecznie planować leczenie za pomocą alignerów (nakładek)”.

Łącznie przygotowaliśmy dla Państwa ponad 13 godzin wykładów, które poprowadzą uznani lekarze z Polski, Europy i świata. Będą z nami m.in. twórca systemu SUS, Prof. Alladin Sabbagh, Dr Mauricio Gonzalez Balut z Meksyku, Prof. Moschos A. Papadopoulos z Grecji czy Prezydent Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, Prof. Marzena Dominiak.

International Orthodontic Symposium 2019 zapowiada się jako jedna z najciekawszych imprez w naszej branży w przyszłym roku. Zaangażowanie trzech doświadczonych podmiotów, wieloletnia tradycja IOS – sympozjum, w którym wzięło udział już ponad 3500 lekarzy z 40 krajów, uznani wykładowcy z ciekawymi tematami – to połączenie, które musi zaowocować niezapomnianym i bogatym w merytoryczną wiedzę kongresem.

Zapraszam zatem serdecznie do wzięcia udziału w International Orthodontic Symposium 2019! Spodziewamy się kilkuset lekarzy z kilkudziesięciu krajów z całego świata. Zapewniamy nie tylko doskonały poziom wykładów, ale również świetną atmosferę i wyjątkowe międzynarodowe doświadczenia!

Do zobaczenia w Warszawie!

Prof. Tomasz Gedrange
Kierownik naukowy IOS 2019

ŚWIĄTECZNA PROMOCJA DLA CZŁONKÓW PTS, PTO I PTTO

Promocja IOS

ZOBACZ NASZĄ ULOTKĘ

IOS 2019 NA FACEBOOKU

KOSZT UDZIAŁU

do 31 stycznia 2019
1990 PLN
od 31 stycznia 2019
2190 PLN
Studenci
1590 PLN


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  • O pto

    W 1996 r. w Lublinie z inicjatywy Prof. Anny Komorowskiej i członków założycieli zostało powołane pierwsze, samodzielne niezależne towarzystwo dla ortodontów, które przyjęło nazwę Polskie Towarzystwo Ortodontyczne (PTO). W jego szeregach znaleźli się specjaliści ortodonci, lekarze kształcący się w tej dziedzinie i zainteresowani ortodoncją.

Kontakt

ul.Bonifraterska 17, 00-203

tel/fax. 502 104 427