Finishing w ortodoncji. Kiedy należy rozpoczynać finishing w leczeniu ortodontycznym? Wydajne sposoby pracy i rozwiązania ratunkowe.

Termin: 03.04.2020
Wykładowca: Dr Martin Baxmann
Miasto: Poznań
Miejsce: .
Cena: 750 PLN

Wielkopolskie Koło Regionalne i American Orthodontics zapraszają na kursPrecyzyjny finishing uważa się za przejaw najwyższej fachowości w ortodoncji. Dla każdego ortodonty jest to umiejętność najbardziej pożądana i podziwiana. Dlatego zapotrzebowanie na kursy poświęcone temu tematowi jest tak duże. Niestety, większość tych szkoleń skupia się na doginaniu drutów jako głównej metodzie, zamiast mówić o wczesnym unikaniu problemów!

Tymczasem finishing zasługujący na miano skutecznego i wydajnego podejmuje się na znacznie wcześniejszym etapie leczenia. W metodzie LeanOrthodonics® [odchudzona ortodoncja] dr Baxmanna, zaczyna się finishing już wraz z początkiem leczenia. Są ku temu powody. Pierwszym krokiem będzie proces starannego planowania wszystkich opcji leczenia, aparatów i mechaniki, w tym jej wszystkich działań ubocznych. Następnie należy się nauczyć stosowania Kluczy Baxmanna (Baxmann Keys®) oraz koncepcji planowania wstecznego.

Po tym kursie już nigdy nie przeoczysz cennej opcji leczenia oraz skutecznie opanujesz umiejętność przewidywania możliwych problemów. Wybieraj aparaty i mechanikę w oparciu o dowody naukowe – wówczas będą one skuteczne. Dr Baxmann dodatkowo pokaże proste, efektywne i powtarzalne sposoby rozwiązywania problemów oraz podejmowania jasnych i niezawodnych decyzji. W ramach bonusu, skorzystaj z inspiracji, jaką będzie entuzjazm i energia dr Baxmanna, aby utrzymać własną motywację oraz skoncentrowanie na trzech najważniejszych dla każdego ortodonty celach:
1.Osiąganie wyróżniających się wyników leczenia
2.Zadowolenie pacjentów z twojej pracy
3.Zamiast pracować ciężej, działać mądrzej i kochać swoją pracę.

Tłumaczenie symultaniczne


Warunki uczestnictwa

Zgłoszenie udziału w kursie należy wysłać za pomocą strony internetowej i modułu REJESTRACJA ON-LINE lub na adres mailowy: [email protected]
podając: datę i tytuł wybranego kursu

Wpłata za udział w kursie na konto AO East Europe Spółka z o.o. S.K.A nr. konta 65 1910 1048 2116 2606 4015 0001

Tytuł przelewu: imię, nazwisko, tytuł i data kursu

Koszt kursu obejmuje:

    wykład
    przerwy kawowe oraz lunch
    materiały kursowe (notes, długopis)
    tłumaczenie symultaniczne

Wpłaty należy dokonać, nie później niż 1 miesiąc przed rozpoczęciem kursu

UWAGA: gwarancją uczestnictwa w kursie jest dokonanie wpłaty

Ważne: 50% procent zniżki dla lekarzy pracujących na Akademiach Medycznych oraz będących w trakcie specjalizacji.
3kwietnia

  • O pto

    W 1996 r. w Lublinie z inicjatywy Prof. Anny Komorowskiej i członków założycieli zostało powołane pierwsze, samodzielne niezależne towarzystwo dla ortodontów, które przyjęło nazwę Polskie Towarzystwo Ortodontyczne (PTO). W jego szeregach znaleźli się specjaliści ortodonci, lekarze kształcący się w tej dziedzinie i zainteresowani ortodoncją.

Kontakt

ul.Bonifraterska 17, 00-203

tel/fax. Marzena 605 130 788