23. Zjazd Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego wiecej na https://zjazdpto.pl/pl

Termin: 14.09.2022
Wykładowca: Marcio Almeida, Bernhard Egger, Simon Graf, Michael Gunson, Giorgio Iodice, Domingo Martin, I. Różyło-Kalinowska, Kazimierz Szopiński, Dymphna Vangeel/Jana van de Perre, Izabela Szarmach, L.Sawicki
Miasto: Sopot
Miejsce: Sheraton Sopot Hotel Powstańców Warszawy 10, 81-718 Sopot
Cena: 1500 PLN

Serdecznie zapraszamy na 23. Zjazd Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego https://zjazdpto.pl/pl 

 

Szanowne Koleżanki i Koledzy,

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa w  imieniu Komitetu Organizacyjnego i Naukowego oraz własnym do udziału w 23. Zjeździe Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego, który odbędzie się w dniach 14-17. 09. 2022 w Centrum Konferencyjnym Hotelu Sheraton w Sopocie.

Wierzymy, że 23. Zjazd będzie wyjątkowy nie tylko dlatego, że po raz pierwszy odbędzie się w Trójmieście, ale również z powodu wyjątkowych wykładowców z trzech kontynentów, którzy przyjęli nasze zaproszenie.

 

 

 

 

 

 

 

Rozwijająca się  diagnostyka obrazowa oraz digitalizacja w ortodoncji  pozwalają nam szerzej spojrzeć na pacjenta ortodontycznego, a rosnące wymogi estetyczne i funkcjonalne skłaniają do współpracy z wieloma specjalistami z różnych dziedzin, w tym z  chirurgami ortognatycznymi czy protetykami. Osiągnięcie stabilnych rezultatów wymaga często zastosowania nowoczesnych metod zakotwienia, zabiegów chirurgicznych wspierających ortodoncję, a także bioestetycznej odbudowy startych zębów. Te wszystkie, najbardziej aktualne, zagadnienia wraz z tematyką aparatów nakładkowych oraz tematami wolnymi będą omówione w pięknym nadmorskim Sopocie.

Przygotowaliśmy również bogaty program spotkań towarzyskich z udziałem znakomitych artystów gwarantujący wszystkim Uczestnikom pogłębienie integracji z naszym środowiskiem. Zachęcamy i zapraszamy do udziału w 23. Zjeździe PTO. Wierzymy, że podobnie jak w poprzednich latach, organizacja spotkania, jego poziom naukowy oraz program imprez towarzyszących spełnią Państwa oczekiwania. Gwarancją udanych spotkań są jego uczestnicy. To właśnie Państwo stworzą ostateczny kształt Zjazdu i jego atmosferę. Jesteśmy przekonane, że zabytkowy Gdańsk, filmowa Gdynia oraz wypoczynkowy Sopot będą wspaniałym miejscem do naukowej debaty, a wspólnie spędzony czas pozostawi wiele pięknych wspomnień z polskiej riwiery.

Prosimy zarezerwujcie sobie czas w dniach 14-17 września 2022, aby doświadczyć naszej gościnności!

Do zobaczenia w Sopocie!

Dr n. med. Monika Sawicka
Dr n. med. Anna Urbaniak
START
Badź na bieżąco z informacjami na temat Zjazdu
 
 
 

01.04.2022

Otwarcie rejestracji.

 
 
 
 
 

12.06.2022

 

Termin nadsyłania streszczeń prezentacji. 
Zakładka „Rejestracja".

 
 
 
 
 

03.07.2022

Zawiadomienie o akceptacji streszczeń przez Komitet Naukowy.

 
 
 
 
 

30.06.2022

KONIEC niższej opłaty zjazdowej

UWAGA!! Dokonanie płatności a nie rejestracja do 30.06.2022 r. jest gwarancją uzyskania niższej opłaty zjazdowej

 
 
 
 
 

14.09.2022

Środa: Kursy przedzjazdowe

wykładowcy:
Domingo Martin
Marcio Almeida

program towarzyski: Get Together

 
 
 
 
 

15.09.2022

1. dzień 23. Zjazdu PTO

17:30 - Walne Zebranie WYBORCZE

program towarzyski: Gala Dinner

 
 
 
 
 

16.09.2022

2. dzień 23. Zjazdu PTO

 
 
 
 
 

17.09.2022

Sobota: Kursy pozjazdowe

wykładowca:
Michael Gunson 
Bernhardt Egger
Federico Migliori

 
 
 
 
 

Zarejestruj się

 

  • O pto

    W 1996 r. w Lublinie z inicjatywy Prof. Anny Komorowskiej i członków założycieli zostało powołane pierwsze, samodzielne niezależne towarzystwo dla ortodontów, które przyjęło nazwę Polskie Towarzystwo Ortodontyczne (PTO). W jego szeregach znaleźli się specjaliści ortodonci, lekarze kształcący się w tej dziedzinie i zainteresowani ortodoncją.

Kontakt

ul.M.Kasprzaka 31, lok.120, 01-234

tel/fax. Marzena 605 130 788